Objevujme chutě Ukrajiny společně

Zveme vás na setkání s tradicemi a gastronomickými objevy

Bistro EVROPA Plzeň

Bistro Evropa představuje více než jen kulinářskou zastávku; je to útočiště, kde lze zažít teplo domova, ponořit se do bohatství ukrajinské kultury a ochutnat autentické pokrmy připravované s nejvyšší péčí a láskou. Nabízíme rozmanitý výběr tradičních ukrajinských jídel, jejichž receptury jsme přivezli z různých koutů Ukrajiny, což vám umožní prozkoumat pravou chuť naší národní kuchyně.

V naší nabídce najdete nejen široký sortiment pokrmů z domácí ukrajinské kuchyně, ale také řadu ukrajinských potravin a delikates, které jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a autenticitu. Vše, co nabízíme, je pečlivě vybráno, aby odráželo bohatství a diverzitu ukrajinské gastronomie.

Náš tým se zavazuje k tomu, aby se každý host v Bistru Evropa cítil jako v teple domácího krbu. S hrdostí a láskou sdílíme naše bohaté ukrajinské kulturní dědictví s každým, kdo překročí náš práh.

Zveme vás, abyste se přišli přesvědčit o naší pohostinnosti a o tom, jak v Bistru Evropa můžete najít kousek domova. Vítejte v našem teplém a přátelském prostředí, kde se budete cítit nejen jako hosté, ale jako součást naší rodiny.

Sledujte nás